Питна вода «Еталон»

Питна вода «Еталон» на додачу до всього іншого має багато нагород і грамот.


«Еталон - негазована» класична Bag-in-box

Ви зібралися на природу відпочити? Вам не хочеться платити за заставну тару ємністю 18,9 л при покупці питної води? Ви не хочете мати справу з додатковими аксесуарами при вживанні питної води? Ви хочете герметичну і зручну для зберігання упаковку питної води? Замовте питну воду «Еталон» у новій упаковці Bag-in-box ємністю 20 л.


Ціна: 92 грн     Замовити зараз »
«Еталон - негазована» класична

Класика була і залишається класикою, яка не виходить із моди і підходить кожному. Ця вода збалансована за сольвим складом і відповідає рекомендаціям медиків. Її можна вживати для пиття, використовувати для приготування гарячих напоїв, їжі. Вона не має яскраво вираженого запаху і смаку, тому підійде будь-кому, хто хоче бути здоровим.


Ціна: 65 грн     Замовити зараз »
«Еталон - негазована» для дітей дошкільного та шкільного віку

Вода «Еталон» для дітей дошкільного та шкільного віку по своєму фізико-хімічному складу ідеально підібрана для дитячого організму. Рівень мінералізації цієї води та наявність у ній необхідних для учня речовин відповідає поняттю «фізіологічно повноцінної води». Окрім того, особливістю технології виробництва води «Еталон» для дітей дошкільного та шкільного віку також є те, що при розливі данної води впроваджені додаткові заходи по забезпеченню мікробіологічної безпеки.


Ціна: 70 грн     Замовити зараз »
«Еталон - негазована» пом'якшена

Це більш м'яка вода, із зниженим вмістом солей кальцію і магнію. Тому якщо у Вашому організмі перенасичення цих мікроелементів, то пом'якшена вода підійде саме Вам. При кип'ятінні вона не утворює накипу, не дає осаду. Слід відзначити, що при приготуванні на пом'якшеній воді чаю, кави повніше розкриваються смакові якості цих напоїв, оскільки вода не має запаху і присмаку. Але якщо Вашому організму не вистачає солей кальцію і магнію, то краще замовити інший варіант води «Еталон», збалансований за сольовим складом.


Ціна: 65 грн     Замовити зараз »
«ЙОДІС - Еталон» йодована

Вода, збагачена іонами йоду. Ця вода була розроблена з метою компенсувати природну нестачу йоду у воді і продуктах харчування, і слугує чудовим засобом попередження захворювань, пов'язаних з йододефіцитом в організмі. Проте при замовленні йодованої води слід розуміти, що перенасичення йодом теж шкідливе для організму людини. Вода має специфічний, слабо виражений присмак.


Ціна: 75 грн     Замовити зараз »
«Еталон - негазована» природна

У цій воді поєднуються останні технологічні новації у системі водоочищення і природність, «екологічність», натуральність продукту. Природно-столова вода зберігає всі смакові і корисні якості природної води, оскільки вона зовсім не очищується, а видобувається і відразу розливається у первинному вигляді завдяки унікальним технологіям. Вона підійде Вам, якщо Ви бажаєте пити природну воду у тому первозданному вигляді, якою її створила природа.


Ціна: 70 грн     Замовити зараз »
(044) 221-12-12

(067) 441-72-51

aquaetalon@ukr.net